בגדי מעצבים

בגדי מעצבים לערב

בגדי מעצבים > בגדים > מעצבים לערב

כאשר אנו מדברים על בגדי מעצבים לערב, אנו בדרך כלל מכוונים את הבגד לאירוע מסויים בו אנו רוצים להיראות במיטבינו. בכתבה הבאה אספנו מידע על בגדי מעצבים לאירועים. טרנד ידוע של חובבי אופנה מושבעים הוא רכישת מוצרי אופנה מותאמים אישית לאירוע מסוים.  אם את יכולה להרשות לעצמך לרכוש בגדים של מעצבים לאירועים שאליהם את הולכת, גם אם את נמנית על האמידות שבינינו, לא תרצי לזרוק או לשים בצד בגדים של מעצבים שקנית אלא להשתמש בהם בהזדמנויות נוספות, אולי אירועים אחרים שבהם תשוב ותיקרא אותה שמלה מעוצבת אל הדגל. בגדים לאירועים של מעצבים נרכשים בעיקר לקראת חתונות. עיקר ההשקעה הוא אומנם בשמלת הכלה, אך גם הבגדים של החתן ושל השושבינות זוכים להתייחסות רצינית. חוץ מחנויות של מעצבים של בגדי ערב , ישנן גם מעצבות רבות המתמחות בתחום של שמלות כלה, אליהן פונות הכלות לעתיד לקראת היום המיועד. החל משמלות לבנות פשוטות ועד שמלות מורכבות עם שובל ואביזרים נלווים , נראה שאין מי שיוותר או תוותר על בגדי מעצבים לערב המיוחד .

בגדי ערב - מעצבים

אבל מה שמיוחד ומעניין בטרנד "המעצבים" הוא תהליך הבחירה והעיצוב של בגדי המעצבים לערב ולאירועים. מעצב שיכין בגד מותאם אישית לאישה ולאירוע יביא בשיקול את קנה המידה של האירוע, למשל אם מדובר בטקס חלוקת פרסי האוסקר או טקס בחירת מלכת היופי של אשדוד.  כמו כן בכל התחום של בגדי ערב, מעצבים יתחשבו בתפקידה של הלקוחה באירוע. בין אם היא המנחה או השושבינה. כמו כולנו, המעצב פועל במסגרת זמן ותקציב וגם הלקוחה פועלת במסגרת תקציב שעל המעצב להביא בחשבון הן בבחירת הבדים והחומרים.  אין להכחיש שבלי שום קשר למצב השוק, השוק של בגדי מעצבים לערב ובגדים של מעצבים לאירוע מיוחד נמצא בעלייה מתמדת . אין מי שתימנע מלהשקיע, ואפילו הון תועפות, בלבוש אותו תעטה באחד האירועים המרכזיים בחייה. בין אם מדובר בברית, בריתה, בת מצווה, בר מצווה, חתונה או לוויה. לכבוד כל המצלמות שמתעדות אירועים כגון אלה, מארחי האירוע וגם אורחיהם יירצו להיראות במיטבם .

בגדי מעצבים לערב ולאירועים

כפי שאת רואה בגדים של מעצבים לערב ולאירועים דורשים השקעה מיוחדת של זמן ומחשבה ומיומנות מקצועית גבוהה מצידו של המעצב או המעצבת.  זאת הסיבה העיקרית לכך שבגדים מעוצבים שכאלה יכולה לעלות לפעמים הון, כך שרק מיעוט באוכלוסיה ירשו לעצמם ללבוש בגד מעוצב כזה רק באופן חד פעמי, ספציפית לאותו אירוע מדובר.  על כן, נפוצה באותה המידה, ואולי אף יותר, המגמה של השכרת  בגדים ממעצבים לערב המיוחד . מגמה שבאה לידי ביטוי בענף החתונות כאשר לא רק הכלה אלא גם החתן ואיתו רבים מן המוזמנים, אולי הרווקות והרווקים בקהל, מבקשות להיראות במיטבם מול שלל החתנים והכלות הפוטנציאלים שבין האורחים המוזמנים האחרים .