בגדי מעצבים

בגדי מעצבים לתינוקות

בגדי מעצבים > בגדים > בגדי תינוקות

אם אתם הורים המחפשים בגדי מעצבים לתינוקות, למרות שאתם כנראה במיעוט, בשורות טובות- יש דבר כזה בארץ, ולא רק בתל אביב. יש מי שמתמחה בתחום של עיצוב בגדים לתינוקות. גם אם לא לכולם נראה הנושא של עיצוב בגדים לתינוקות, יש הגיון רב בבחירת בגדים מעוצבים גם לתינוק או תינוקת שאך נולדו. זוהי מתנה נהדרת – לברית ובריתה של הרך הנולד, וגם לאחד מימי ההולדת הראשונים שלו. הציוד הבסיסי הדרוש לתינוק בדרך כלל נקנה עוד לפני הלידה על ידי ההורים או המשפחה, וכל מה שנשאר להעניק הן מתנות שישמחו הן את ההורים והן את הקטן או הקטנה, ודרך פשוטה לכך היא לקנות לאירוע בגדי מעצבים לתינוקות .   

בחירת בגדי מעצבים לתינוקות

בחירת בגדים לתינוק היא לא משימה פשוטה, על אחת כמה וכמה בחירת בגדים של מעצבים לתינוקות . בדרך כלל, לתינוקות קטנים נהוג להלביש בקיץ אוברול או חולצה ומכנסיים קצרים ובחורף אוברול ארוך,  בתוספת עליוניות שיכולות להיות שמיכה, סוודר או אוברול נוסף. נעליים הן פריט שנוסף רק בסביבות גיל שנה, אז מתחילים הילדים לעמוד ולעשות את צעדיהם הראשונים. מלבד בגדים לגוף גם כובעים , צעיפים וכפפות לימות החורף, הם פריטים שנהוג להלביש לתינוקות. חנויות ובתי סטודיו המתמחים ביצירת בגדים של מעצבים לתינוקות , מציעים שלל אביזרים נלווים לתינוק, לחדר התינוק ואפילו לאמא: סינרים מעוצבים, עמדות החתלה, ערכות לידה, ריפודיות לעגלות , בדים נעימים למיטת התינוק ולחדר, שמיכות, תיקים לעגלות, מנשאים וכמובן עגלות .    

בגדי מעצבים לתינוקות והמעצבים

הרבה תשומת לב מושקעת ביצירת בגדי מעצבים לתינוקות ובפריטים הנלווים. המעצבים מגייסים את מיטב היצירתיות שלהם, מתוך מחשבה על נוחות האם והתינוק ועל צרכיהם המיוחדים ומבלי לזנוח שיקולים אסתטיים. בגדים של מעצבים לתינוקות מתאפיינים בדרך כלל בצבעים רכים ונעימים, ואפשר למצוא בגדי גוף, כובעים, חולצות ומכנסיים עם הדפסים יפים, כתוביות מעניינות או בצבעים אחידים ונעימים לעין. בעיצובי בגדים לתינוקות יש בדרך כלל הקפדה מיוחדת על רכות הבד ואיכותו, על שימוש בבדים טבעיים ואורגניים שאינם מגרים את העור וכמובן על מידות לכל טווחי הגילאים.  בגדים של מעצבים המיועדים לתינוקות מאפשרים הרבה פעמים לצאת מהמאפיינים הקיימים בשוק , שמכתיבים קו הלבשה נוקשה מאוד של ורוד לבנות ותכלת לבנים, ונושאים הדפסים שמטרתם לגרום לתינוק להיראות חמוד. בגדים של מעצבים לתינוקות מציעים מבחר גדול יותר, ששומר על צורות וצבעים נעימים לעין ובנוסף מאפשר להורים יותר יצירתיות בהלבשת התינוק או התינוקת וקביעת טעמם וטעמו האישי בבגדים עוד מגיל קטן. המחשבה לפיה לתינוקות עצמם לא אכפת מה הם לובשים היא לא ממש נכונה – אמנם התינוק לא יכול לבחור לעצמו את הבגדים, אבל לצבעים ולמגע הבד יש חשיבות גדולה עבור התינוק .  

קיים גם הפן הפסיכולוגי: הורים מרגישים צורך לתת לתינוק את כל מה שהם יכולים, ולבטא בכך את אהבתם אליו ואת הרצון לגונן עליו ולטפח אותו. בשילוב עם התפיסה הפסיכולוגית שגורמת לבני האדם לקשר בין הבגד לבין תכונות אופי מסויימות, הורים הרבה פעמים רוצים להרגיש נחת כשהם מסתכלים על התינוק, וכאשר הוא לבוש על פי טעמם הם חשים מרוצים הרבה יותר . לא רק האפקט של ההצגה כלפי חוץ ושל 'מה יגידו אחרים' על התינוק משחק תפקיד כאשר בוחרים בגדי מעצבים לתינוקות, אלא בעיקר ההשפעה של אותם בגדים על שביעות הרצון האישית מהתינוק, ולכן מעצמנו כהורים .