בגדי מעצבים

בגדי מעצבים מידות גדולות

בגדי מעצבים > בגדים > בגדי מידות גדולות

כשמדובר בענף בגדי מעצבים, מידות גדולות בהחלט קיימות בשוק, והרבה מעצבים פונים לקהל המלא יותר, ומודעים לכוח הקניה שלו. וכיום ניתן למצוא כמעט כל פריט בכל מידה. נשים מלאות אולי לא מעטרות את מגזיני האופנה הגדולים , אבל תעשיית האופנה בהחלט לא מתעלמת מהן. בגברים, זוהי נישה שעדיין איננה מפותחת מספיק אבל ניתן למצוא בגדי מעצבים במידות גדולות לגברים מלאים, בחנויות המתמחות במידות גדולות וגם בכל חנות מעצבים המחזיקה מידות שמתאימות גם לגברים גבוהים. אם את אישה מלאה שמחפשת בגדים של מעצבים, תוכלי למצוא אותם גם ברשתות המיועדות למידות גדולות ומציעות שלל עיצובים וגם אצל מעצבים פרטיים, שיצרו דגמים וגזרות המחמיאים לגוף הנשי המלא ומבליטים את יתרונותיו .   

בגדי מעצבים למידות גדולות

עיצובים מעניינים, פרטי לבוש משלימים, בגדים לאירועים ואפילו נעליים מיוחדות מוצעים בשפע בחנויות כיום, וכאשר מדובר על בגדי מעצבים , מידות גדולות הן חלק מהמשחק. הרבה מעצבות ישראליות שהתחילו לפרוח בשנות השמונים והתשעים עשו את הקריירה שלהן מעיצוב בגדי מעצבים למידות גדולות, ותוך יצירת דרך חשיבה כוללת ומקיפה שממוקדת בצרכים של נשים בשלות. באותה תקופה, נשים מלאות היו קהל יעד שלא קיבל מענה אצל רשתות הביגוד הגדולות, שהלכו על פי צווי אופנה שקבעו שרזה זה יפה. אותן מעצבות פורצות דרך ומעצבים רבים שבאו בעקבותיהן, התחילו לחשוב אחרת ושאלו את עצמם לא מה מקובל בירחוני האופנה אלא מה הקהל שלהם רוצה וצריך. את המסקנות ניתן לראות בעיצובים עצמם – עיצובים שמותאמים לצרכי הגוף, לעונות השנה בישראל ולאנשים הלובשים את הבגדים. כיום, ניתן לראות התייחסות לקהלי יעד מגוונים בעיקר בתחום בגדי המעצבים – מידות גדולות לנשים מלאות יותר או כאלה שמעדיפות בגדים רפויים-חופשיים ולא הדוקים, גזרות מחמיאות, בדים רכים שמיטיבים עם הגוף ומותאמים יותר למזג האוויר הישראלי, ועוד .     

מידות גדולות בגדי ערב ויום יום

בגדי מעצבים למידות גדולות מציעים פריטי לבוש מתחום הקז'ואל, המותאמים ללבישה יומיומית כגון מכנסיים, חולצות רגילות, חולצות שלושת-רבעי (טוניקות) ומעילים,  כמו גם בגדי ערב, שמאופיינים במראה יוקרתי ומוקפד יותר ומתאימים לאירועים חגיגיים יותר – יציאה, אירוע כמו מסיבת חתונה, קוקטייל או בר מצווה. כיום העיצוב למידות גדולות מציע לא רק בגדים רחבים יותר, אלא גם דגמים אופנתיים וגזרות מחטבות שקיימות בחנויות למידות קטנות יותר, ואפילו דגמים צמודים שתפורים במידה שמתאימה לנשים מלאות, גדולות או גבוהות. לנשים וגברים שלא מחפשים לשלם יותר מדי על בגדי המעצבים – מידות גדולות ניתן למצוא בחנויות עודפים של המעצבים הפרטיים השונים וכן ברשתות עיצוב גדולות יותר .   

גם תחום בגדי הים לא מוזנח, וניתן למצוא בגדי ים בחנויות בגדים של מעצבים, מידות גדולות בשטח בגדי הים מאופיינות בדרך כלל בגזרות שלמות, בעלות הדפסים או חיתוכים שנועדו להחמיא לאיזורים בעיתיים יותר בגוף או מתאימים למי שלא רוצה לחשוף יותר מדי. אמנם רוב הנשים הישראליות לא מתביישות בגופן בין אם הוא רזה ובין אם הוא מלא אבל יש נשים שמעדיפות גזרות צנועות יותר. כיום קיימת הקפדה רבה יותר על מראה עדכני ורוב העיצובים משתדלים להתנער מהמראה הדודתי והמבוגר שאפיין בעבר את המידות הגדולות. העיצובים כיום מיישרים קו עם האופנות והטרנדים העכשויים. ברשתות הגדולות, אצל מעצבים פרטיים ובחנויות פרטיות לייצור או ייבוא של בגדי מעצבים – מידות גדולות מאופיינות במראה אופנתי, צבעוני ובשלל סגנונות .