בגדי מעצבים

בגדי מעצבים יד שניה

בגדי מעצבים > בגדים > בגדי יד שניה

רכישת בגדי מעצבים יד שניה הפך לדבר מקובל ומלא סטייל. אנשים רבים ניחנו בחוש אופנתי מפותח אבל לא זכו להיוולד עשירים. קניית בגדי מעצבים מיד שניה נותנת פתרון לבעיה. שיטת היד שניה הייתה שמורה בעבר לבגדי וינטאג ' וקסמה בעיקר לצעירות שלומדות משחק או אמנות שחיפשו בגדים צעקניים, מוזרים או כאלה שיגרמו לאנשים לשים אליהן לב ויזרמו עם מצבי הרוח שלהן. עם הזמן והתפתחות התודעה הירוקה והסביבתית, הבינו אנשים עשירים שמה שאצלם הולך לפח, יכול לעשות את היום למישהו אחר. התוצאה: חנויות שמוכרות בגדים של מעצבים ומותגים מיד שניה. זוהי שיטה פופולארית מאוד בקרב חלקים נרחבים באוכלוסייה, ואלינו היא הגיעה מניו יורק כמובן , בירת המותגים והאופנה. מי שמחפש בגדי מעצבים בזול, ולא מצא מציאות בחנויות האאוטלט , יכול לנסות מיד שניה. קודם כל, זה זול ודבר שני, זה נקי: בגדים של מעצבים מיד שניה לא מגיעים מהרחוב, ולא מלאים בפשפשים .

חנויות בגדי מעצבים יד שניה

הרצון להחזיק פריט ייחודי בארון עדיין לגיטימי, וצו האופנה כיום מאפשר לשלב פריט מיד שניה מקורי יחד עם בגד מעצבים חדש או משומש. שחקניות הוליוודיות ומובילות דעת קהל אחרות בתחום האופנה מתהדרות הרבה פעמים בשילובים כאלה : חולצת וינטאג' אמיתית שדחוסה בתוך ג'ינס מעצבים חדש. חלק מהחנויות שמציעות בארץ בגדים מיד שניה השכילו להבין את המגמה הזו, ומציעות בגדי וינטאג' ייחודיים ומקוריים לצד בגדים של מעצבים שנלבשו מעט פעמים, או נקנו ולא נלבשו בכלל. יש חנויות בגדי מעצבים יד שניה שמצהירות שהסחורה הנמכרת בהן, היא בגדים של מעצבים מיד שניה, ומנסות בעצם לרמוז לכם ששם תמצאו בגדים יפים במחירים סבירים. ייתכן שזה בדיוק מה שאתם מחפשים ולא תתאכזבו, אבל יכול להיות שמה שעולה לנגד עיניכם היא חליפת ארמאני שלושה חלקים או מגפי אנה סואי מקוריים, במחיר זול. במקרים אלו תיאלצו להמתין עד שאנונימי כלשהו שיש ברשותו בגד מעצבים יחליט להעביר אותו לחנות יד שניה .

מותגים יד שניה

הסיכוי הגדול ביותר למצוא מותגים יד-שניה ומציאות מיוחדות של מעצבי על, היא להגיע לאיזורים שהאנשים שגרים בהם קונים דרך קבע בגדים ממעצבים . למי שלא בקי בגיאוגרפיה הישראלית, איזורים כגון כפר שמריהו, הרצליה פיתוח, רמת אביב ג' וארסוף הם אלה שמחזיקים לא רק משטרות פרטיות, אלא גם את המבחר הגדול ביותר של בגדי מעצבים בארון. כך שהסיכוי הגדול ביותר למצוא חנויות שמחזיקות את המבחר הגדול ביותר של בגדים של מעצבים מיד שניה מותגים  הוא להגיע לאיזורים האלה .

מכירת בגדים יד שניה

האפשרות למצוא בגד או פריט מעוצב של מותג ידוע קיים גם בחנויות שפזורות באיזורים אחרים בארץ - בערים, מושבים ואפילו קיבוצים. כמובן שככל שמתרחקים ממקורות העושר, הסיכוי למצוא מותגי עיצוב עכשוויים בחנויות של מכירת בגדים יד שניה הולך וקטן, אבל שריר וקיים. למעשה כל חנות כמעט שמוכרת בגדי מיד שניה או בגדי וינטאג', לא תסרב לקבל בגדים מעוצבים אם אלה יגיעו אליה בדרך כזו או אחרת . ההמלצה הטובה ביותר למי שרוצה למצוא בגדים של מעצבים מיד שניה ולא רוצה להרחיק עד הרצליה פיתוח, היא לטייל בין חנויות יד-שניה ולקוות שהמזל הטוב יאיר לו פנים. אם שמעתם על חברה או קרובה שמצאה פעם בגד מעצבים בחנות יד שניה כלשהי ייתכן שזאת הייתה באמת מציאה חד פעמית ועדיין לא מובטח שהחנות מחזיקה בגדי מעצבים יד שניה על דרך קבע, אבל תמיד שווה לנסות .