בגדי מעצבים

בגדי מעצבים גברים

בגדי מעצבים > בגדים > בגדי גברים

בכל מה שקשור בתחום בגדי מעצבים, גברים הם קהל מאתגר ומעניין. הביגוד הגברי אומנם התאפיין בשמרנות מסויימת, אך כיום הקהל הגברי פתוח למשחקי צבעים, גזרות, אורכים ועוד. ולמרות זאת עדיין כל מי שמתמחה ביצירת בגדי מעצבים לגברים, צריך לנוע בזהירות רבה על הקו הדק שבין חדשנות לשמרנות כדי לקלוע לטעם הגברי. צרכיהם של גברים בכל מה שקשור באופנה וטיפוח נכנסו לשיקולי המעצבים והיצרנים בשנים האחרונות, ונישות מיוחדות התפתחו על מנת לתת מענה לגברים שרוצים להיראות טוב, להרגיש טוב ולטפח את גופם. באופן כללי, כאשר מדובר על בגדים של מעצבים – גברים מעדיפים מראה סולידי עם חדשנות זהירה .                                                       

מעצבי בגדי גברים

קהל היעד הגברי מעורר עניין אצל מעצבים בארץ ובחו"ל כאחד . בחו"ל, שמות כמו ורסאצ'ה והוגו בוס הם בתי אופנה גדולים הידועים בהיותם פורצי דרך בתחום ההלבשה הגברית. בארץ מדובר בשלל מעצבים ומעצבות, חלקם מחזיקים כחלק מהעסק שברשותם חנות מיוחדת של בגדי גברים, חלקם מתמחים אך ורק בעיצוב בגדים לגברים . ביניהם אפשר להזכיר את דורין פרנקפורט, ששון קדם, ליאת זרמון, גרשון ברם ועוד . כשמדובר בסקאלה הזו של בגדי מעצבים – גברים מרוויחים, ובגדול: התפירה משובחת , הגזרות מתאפיינות בחדשנות ונועזות במידה המתאימה ומבלי להיראות משוגעות מדי, המבחר גדול יותר והבדים – משי, צמר קר, פשתן וכותנה – עושים את ההבדל האמיתי בהופעה . מעצבי בגדי גברים מציעים מבחר גדול של פרטי לבוש מעוצבים וניתן להרכיב בעזרתם מלתחה ראויה בהחלט: ז'אקטים, אפודות, חולצות מכופתרות ומכנסיים מהצד המחוייט יותר , ג'ינסים וחולצות טריקו מעוצבות בתור לבוש ליום-יום, נעליים, עניבות ואפילו מטפחות . 

בגדי מעצבים לגברים

בחלקו הותיק והיוקרתי יותר של תחום בגדי המעצבים, גברים סיפקו ועדיין מספקים הזדמנות למעצבים ומעצבות לחדש ולבטא את תפיסת עולמם בכל מה שקשור לאופנה ולעצב חליפות עסקים וכמובן חליפות לחתנים. חליפות חתן ועסקים היו ותמיד יהיו התחום היוקרתי ביותר שמאפשרת נישת האופנה הגברית, ממש כשם ששמלות כלה וכן שמלות ערב הן גולת הכותרת בעיצוב בגדי נשים. המבחר בתחום ותיק זה נע בין קריצות לאופנות השונות, שהיו מקובלות במהלך מאה השנים האחרונות, מה שמאפשר לכל גבר להתאים לעצמו סגנון משלו. כשמדובר בחליפות חתן, עסקים או בגדי מעצבים, גברים מעדיפים הרבה פעמים לקבל הכוונה כלשהי בקביעת טעמם האישי, וזו ניתנת במידת הצורך ובנדיבות בחנויות השונות של מעצבים לגברים, בהן ניתן לתקן, להתאים ולערוך שינויים והתאמות בכל פריט או סט . 

חנויות בגדי מעצבים לגברים

חנויות בגדים של מעצבים לגברים המיועדות ספציפית לקהל יעד הגברי ניתן למצוא בכל הארץ. לצורך לבישה יומיומית של בגדי המעצבים, גברים שגרים בתל אביב או יכולים להגיע לפחות לאיזור המרכז, יהנו משלל חנויות ובוטיקים שמציעות כל פריט מעוצב להשלמת מלתחה מעוצבת, כולל תחתונים וגרביים. למטרת אירוע מיוחד, נסיעת עסקים שדורשת השארת רושם רב או חתונה, ויש צורך במראה הייחודי המושג בעזרת בגדים של מעצבים, גברים מכל רחבי הארץ יכולים למצוא חנויות ייבוא, חנויות סטודיו ובוטיקים הקרובים לביתם ומציעים חליפות, עניבות וחולצות לחתן, לבן המצווה ולאנשי עסקים. חלקם פועלים בשיטת חליפה לפי מידה וחלקם מציעים ביצוע תיקונים והתאמות אישיות בכל רגע עד ליום האירוע .